Odmładzanie w gabinecie

Lekarz
Kremik przeciwzmarszczkowy, prawidłowo dobrany do wymogów skóry z pewnością spowolni pojawienie się zmarszczek. Jednak zabieg profesjonalny może dokonać o wiele więcej, może wyraźnie ująć lat. Opisujemy parę sposobów na odmładzanie w gabinecie.

Medycyna estetyczna
Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Face Lifting, czyli odmładzanie z pomocą prądu. Po przemyciu skóry kosmetyczka umieszcza w określonych punktach na twarzy elektrody oraz programuje narzędzie, które wysyła impulsy prądu. Inicjują one skurcze przeróżnych mięśni buzi, co jest dla nich specyficzną gimnastyką. Podczas zabiegu nie ma żadnych niemiłych odczuć – impulsy wywołują co najwyżej lekkie szczypanie. Później kosmetyczka nakłada na buzię ampułkę o działaniu liftingującym i kładzie maskę kolagenową z cząsteczkami złota. Rezultat zabiegu jest kapitalny – poprawia się owal twarzy, nikną obrzęki pod oczami, a skóra jest gładka. Wbij w laptop zwrot: lekarze medycyny estetycznej kraków aby odnaleźć gabinet medycyny estetycznej w swoim mieście.

Titan – napinanie skóry promieniami podczerwieni. Titan wysyła dużej mocy promieniowanie, które podgrzewa skórę . W rezultacie podrażnione włókna kolagenowe odbudowują się a także odzyskują uprzednią sprężystość. Zaleca się 3 zabiegi co cztery tygodnie i jeden przypominający po roku. Kosmetyczka – promocyjne sprzęty kosmetyczne – nakłada na buzię schładzający żel. Przesuwa głowicą wydzielającą promienie podczerwieni po wybranym obszarze buzi. Jeden impuls trwa mniej więcej 3 sekund i jest wyczuwalny jako ciepło o przeróżnym natężeniu – zależy to od czułości skóry. Uczucie rozgrzania mija szybko, natomiast nieduże zaczerwienienie a także uczucie ściągnięcia mogą utrzymać się kilkanaście godzin. Zabieg jest pewny, nie narusza otaczających tkanek. Możemy go wykonywać latem, opalenizna nie jest problemem. Wyłącznie ciąża, schorzenia nowotworowe jak też skórne stanowią przeciwwskazanie.

Co zaś oferuje nam godny polecenia gabinet gabinet psychologiczny gdynia medycyny estetycznej? Usługi z zakresu medycyny estetycznej są to m.in. mezoterapia, kwas hialuronowy jak też wypełnianie zmarszczek. Toksyna botulinowa, mieniona potocznie botoksem, jest naturalną neurotoksyną wytwarzaną przez wyizolowane szczepy mikrobów. Stosowana bywa w medycynie estetycznej do zabiegów eliminowania zmarszczek i leczenia nadpotliwości. Działanie botoksu zaczyna być zauważalne po około 48-72 godzinach od przeprowadzenia zabiegu. Jednakże ostateczne rezultaty możemy obserwować po ok. 10-14 dniach. Całościowy wynik utrzymuje się 4-6 miesięcy.